Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tegyek? Vészhelyzet

Mit tegyek? Vészhelyzet

Figyelt kérdés

Van egy 60 l -es akváriumom. Eredetileg vannak benne guppik, 1 mosztaevő márna és 3 törpeharcsa. Ma vettünk bele 2 mollit és 3 szumátrai díszmárnát!! Sajnos azt a hibát követtem el, hogy nem olvastam utána, és az állítólagos szakemberre, (legalábbis annak mondta magát) az eladóra hagyatkoztam, aki azt mondta

nyugodtan rakhatok guppi mellé szumátrai díszmárnát!! És pár óra múlva felfedeztük, hogy 4 újszülött guppi eltűnt, egy majdnem kifejlett példányról pedig a szemünk láttára lecsipkedték az úszóját. Nem tudom mit tegyek? Sajnos nincs másik akvárium, hogy lehetőség legyen a halakat különválasztani keddig, amíg le tudnám őket passzolni egy állatkereskedésbe, de addig viszont ki fogják iktatni az összes guppit! Mit tegyek?



2013. máj. 18. 17:38
 1/7 anonim válasza:
Halászlé..
2013. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tedd egy lavorba a gonoszt.
2013. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tudom de nem tudom fűteni a lavórban levők vizét :S
2013. máj. 18. 18:16
 4/7 toma781 ***** válasza:
keddig kibírják abba a vízbe
2013. máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pendulum92 ***** válasza:
A boltos szerint mindent lehet mindennel... neki minden eladó.
2013. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Platypus ***** válasza:

A moszatevő márnával is hasonló gondok lesznek, ha közeledik az ivaréréshez. Nagyon nem 60 literbe való hal.


Ilyen melegbe kibírják fűtés nélkül is, ellesznek a vödörben.

2013. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 YourDestiny ***** válasza:
Már az eredeti összeállításod sem volt jó. Guppik, és kicsit több törpeharcsa, de moszatevő nélkül. Így jó. A szumátraiakat meg vidd vissza annak, aki eladta. Ha átbaszott, vegye vissza. Ha nem, tedd le neki az asztalra és sétálj ki.
2013. máj. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!