Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi történik, ha az ember egy...

Mi történik, ha az ember egy bálna gyomrában köt ki?

Figyelt kérdés
Elég bizarr dolog, állítólag már volt erre egy eset, és az illető túlélte. Az érdekelne, hogy milyen hatások érnék ott bent az embert, mi fogadja, és mennyi az esély arra, hogy túl is éli?

2013. máj. 18. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én két esetről tudok, az egyik a Bibliában van a másik a Pinocchióban. Egyik sem valós történet.
2013. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem élné túl. Ha orkáról van szó, akkor főleg.
2013. máj. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem inkább az érdekelne, hogy hogyan kerül valaki egy bálna gyomrába. Mivel a bálna A planktonszűrős micsodájával kiválogatja a planktonokat, és azzal táplálkozik, nem? Akkor hogy kerülne oda egy ember?
2013. máj. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Platypus ***** válasza:
Egy bálna gyomrában elég problémás lenne a levegővétel.
2013. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Palackkal együtt kell beúszni és megrángatni a torkát, hogy köhögjön ki :)
2013. máj. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De a bálna nyelőcsöve kb grapefruit átmérőjű, mondták a spektrumon.Ha bekerül, akkor is max darabokban :3
2013. máj. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi én mikor utoljára voltam egy egy hajó túrán szólt a kapitány mikor közelítettünk a parthoz hogy mindjárt kikötünk a parton ahol ott hevert egy döglött bálna .A partra érkezés rosszúl sikerült és a bálna gyomrába kötöttünk ki.Elég gyomorforgató hatások értek ott bent de túléltük.
2013. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!