Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy lehet a Parakill-t...

Hogy lehet a Parakill-t megfelelően használni?

Figyelt kérdés
Nem igazán van hozzá használati utasítás
2008. jún. 17. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
2008. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,de órákat kerestem ezek között és normális használati utasítást egyet sem találtam.Pl hány napig kell adagolni?Kell e közben vagy utána vízcsere?Kell e pótolni pár nap után a gyógyszert,mert ilyet is hallottam.
2008. jún. 18. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A flakonon rajta van, hogy hány liter vízhez elég, ha olyan kis kiszerelésben veszed kék kupakkal, akkor az 50 literre elég, ha kisebb az aki, arányosan kevesebbet teszed, kiszámolod hány csepp kell, az is rajta van. 3 nap múlva részleges vízcsere kell, a víznek kb az 1/3-át cseréld le, és mehet megint ugyanannyi adag, mint először. Lebomlik, úgyhogy nem kell aggódni a 3 nap után lehet megint ismételni a kezelést.
2008. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2008. jún. 23. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!