Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sera halkajákból mit ajánlotok...

Sera halkajákból mit ajánlotok ezeknek a halaknak? 3 halkaja kéne amit 1x re meg is vennék és azzal etetném őket!

Figyelt kérdés

páncélosharcsa

xifó

molly

betta

anci

sziámialgázó


Egynek néztem ezt: Sera Flucken-Menü.

ezek mellet természetesen adnék még nekik szúnyoglárvát is! Most amit még helyettesíteni szeretnék sera táplálékkal az a Fix (2 teljesen sárga) és egy ancinak(spirulna tabletta)...


2013. máj. 19. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

A páncélosok szeretik a sera vipachips, a xipho betta molly szeretnek fent enni nekik talán Sera vipan lemezes táp,

mellé esetleg valami granulált Sera vipagran az lassan ér talajt tehát a páncélosoknak is jut belőle, szeretik is, és a betta is kutat lenn érte.

2013. máj. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én élőkaja mellé a fentieket szoktam adni, találtam linkeket


[link]


[link]


[link]


Van egy csomó sera táp, ahány ház annyi szokás, nálam ezek beváltak, majd ír valaki más tápokat is.

2013. máj. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Norbig ***** válasza:
Az a 3 amit leírt B.joci tokéletes nekik.
2013. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!