Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A gyűrött kukazsák hogy néz...

A gyűrött kukazsák hogy néz ki akvárium mögött, van róla fotód?

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Hova akarod?
2013. máj. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez mögött az van:


[link]


Kicsi a felbontás, nem látszik olyan jól, kétoldalas ragasztócsíkot teszek körbe az üveg szélére, fél centiset és azzal fogatom fel, a felesleg fóliát levágom tapétavágóval.

2013. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én értem. Fekete háttér. Ennyire senki sem találékony, csak te. :) védesd le.
2013. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 rampapapam válasza:
egy csomó képem van a témában... mind egyedi és különleges! :)
2013. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Végül is meleg vízben megmosol egy fekete fólia darabot, kukazsák, virágföldes zsák, bármilyen fólia, kicsit gyűrtnek tűnjön, és kétoldalas ragasztóval felragasztod, festő védő fólia se rossz, a kétoldalas ragasztó pénz egyedül de példa a polifoamot is úgy szoktam hogy az akvárium aljára azzal ragasztom fel. Az üreseknek is van az alján ha pakolászom ne törjenek el.
2013. máj. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt úgy 10-éve gondoltuk ki, hogy mi lehet a legolcsóbb háttér a szomszéd karcsi bá szalmabáláját nézegetve, ami egy fóliával volt letakarva.
2013. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hja, azt hittem az fotokarton. De ez jó ötlet. Láttam, hogy valahol írtad, azért kérdeztem rá, hogy melyik akváriumodnál használsz ilyet. Kíváncsi voltam.
2013. máj. 19. 22:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez ha jól emlékszem vagy egy hahóti, vagy egy flora virágföldes zsák kifordítva.
2013. máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Lehet hogy a kisebb tengeri akvim mögé csinálok egyet, lehúzom róla a szürke fóliát, mert túl világos és algásodik.

A fekete szín jobb alga taszító, meg szerintem jobban is néz ki.

2013. máj. 19. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!