Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » S. O. S! Eltünt egy C. panda...

S. O. S! Eltünt egy C. panda halam?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, volt az akváriumban 2db panda páncélosharcsa,1betta, 3ékfoltos razbóra,4neonhal,2vörösszemű pontylazac meg egy vitorlás óriás algaevőharcsa.Az egyik panda meg csak úgy eltűnt!Valamelyik megehette? Amúgy az egyik pontylazac meg a bettát kerülgette nagyon hevesen...mit tegyek?

#neonhal #gibicepsz #corydoras panda #vörösszemű pontylazac
2013. máj. 19. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagy hibáid vannak.

Írd le az akváriumod adatait először arra is kíváncsi lennék utána megpróbálok valamit össze kaparni magamból ilyenkor.

2013. máj. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Nekem a cápák tűntek el először az akváriumból. Aztán rájöttem hogy a bálnáim ették meg! Aztán most a szobám másik részébe telepítettem még egy akváriumot,nem tudtam miért tűnik el az üveg akváriumom és rájöttem hogy az algák eszik meg
2013. máj. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
100l.Az állatkereskedésbe mondták,hogy ilyen halakat lehet együtt tartani!!Nem a saját eszemből szedtem elő kedves második,mivel nem lehet mindenki olyan kis helyes mint te. Egyenlőre még műnövények,2dísz és kagylók vannak az akváriumban.
2013. máj. 19. 23:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyre jobb...az állatkereskedésben dolgozóknak soha sem szabad hinni nekik az a dolguk hogy eladjanak.Most nincs kedvem le írni mindent majd holnap addig is a kagylót vedd ki.
2013. máj. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Gondolom a vörösszemű pontylazacok a hibásak?...azok csak díszkagylók amúgy.

Mostmár azt hiszem tisztában vagyok vele, hogy nem hiszek az eladóknak...

2013. máj. 20. 00:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem ugrott ki? Nézd meg alaposan a környéket és az akváriumban is keresd jobban pl: szűrő mögött

Ha egy hal elpusztul akkor elég hamar megszokták enni a többiek. Az is lehet, hogy ott van a maradványa.

2013. máj. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem találtam sehol sem,mindent átnéztem...nyomtalanul eltűnt. Akkor nem a vörösszemű pontylazacok a hibásak?Vissza tehetem őket?Amikor a bettát kerülgette hevesen akkor kivettem őket...
2013. máj. 20. 10:28
 8/9 anonim válasza:
0%
Szerintem megette a víz a halaidat
2013. máj. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 YourDestiny ***** válasza:
Ugye tisztában vagy vele, hogy az összeállítás katasztrofális? Nagyobb helyre is, nemhogy 100 literre.
2013. máj. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!