Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vélemények az akváriumomról?

Bamboochatheone kérdése:

Vélemények az akváriumomról?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Még csak két napos úgyhogy ez még nőni fog. Persze a víz nem két napos benne hanem már rég üzemel, de most volt egy nagy restart.:)



#akvárium #JBL Manado #aquael circulator
2013. máj. 21. 20:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szép lett, ügyes vagy.
2013. máj. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Jól néz ki:)
2013. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
a szűrőt én is hátrébb tenném az egyik sarokba és tennék elé vmilyen növényt ami eltakarja egy kicsit.
2013. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nagy a valószínűsége hogy így lesz.:)
2013. máj. 22. 11:39
 15/17 anonim ***** válasza:

Köszi az aljzat nevét, holnapi halkaja vásárláskor beszerzem ezt is. :)

Sok sikert a további alakításban! :)

2013. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem nekiállhatnál a jávai kötözésnek. Jól bebugyolálni a fát, hogy ne lehessen ennyire átlátni az ágak között. Így olyan üres. És nem a jobb oldal miatt, tetszik az üres terület a kis növényekkel, inkább túl kopár a fa. A powerhead meg nagyon hülye ötlet itt elöl, szinte mindent tönkretesz. Nem értem, miért rakják egyesek szem elé, mint valami reklámot.
2013. máj. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Mert még nem találtam neki egy jobb helyet. De ezen az oldalon hátul egyszerűen nem fér el mert ott a külsőszűrő csöve+fűtő. Úgyhogy valószínűleg középen lesz egy pár növény takarásában. A jávai kötözés pedig épp folyamatban van.
2013. máj. 24. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!