Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tengeri akváriumot lehet e...

Tengeri akváriumot lehet e 65L akváriumban?

Figyelt kérdés
Mivel kezdjem ?
2013. máj. 21. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, de halat nem lehet benne tartani.
2013. máj. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:((( akkor köszi , gyorsan el is hesegetem ezt a kérdést a fejemben . :(
2013. máj. 21. 22:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán pár gébet.

De majd hable biztos ír neked. :D

2013. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Platypus ***** válasza:

Kezdőként ez egy nagyon felejtős dolog. Tengeriben 100 liter alatt számít nanonak egy akvárium, ez profiknak való, borzasztóan nehéz móka. Halat amúgy sem lehet tartani benne, mert az állatvédelmi törvény tengerinél 100 literben adja meg a minimumot. De kezdőknek még ez sem ajánlott, 200-250 liter az, amiben gondolkozni érdemes.


Ezt olvasd végig:

[link]

2013. máj. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok sót kell venni és sűrün cserélni a vizet, mert nem lesz elég stabil. Legalábbis nekem a 70 literessel az volt a fő problémám. A sinularia mindig le akart konyulni ha nem cseréltem vizet. Ezért pakoltam át az egészet 130 literbe. Egy csomó lyukacsos élőkövet is vettem. Felpakoltam egymás tetejére és összekötöttem fekete kábelkötegelővel, hogy ne boruljon le. A halak mint egy barlangként tekintenek rá, beúsznak a közepébe és ott dekkolnak. Alsópolcos szűrést is csináltam neki, és ez jobb lett. Itt nem kell annyi vizet csereberélnem.
2013. máj. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!