Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért viselkedik úgy a zebradá...

Miért viselkedik úgy a zebradánióm mint aki megőrült? Lehet hogy el fog pusztulni?

Figyelt kérdés
Van öt zebradánióm, 3 fekete és 2 pink.Az egyik fekete már 2 napja úgy viselkedik mint aki megkergült, lefekszik az akvárium aljára majd gondol egyet elkezd körbe-körbe úszkálni neki megy a köveknek és a szikla falnak majd megint lefekszik és kezdi elölről. Mi lehet a baja? A többi ugyan úgy viselkedik mint eddig. Lehet hogy el fog pusztulni?Tapasztalt már valaki ilyet? Nemrég kezdtem el újra akvarisztikával foglalkozni hobbi szinten régen csak guppyaim voltak most is vannak meg a kereskedésben ajánlották a dániókat és nagyon megszerettem őket.Hogy segíthetnék neki egyáltalán tudok valamit tenni?
2013. máj. 22. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Mekkora aki, milyen szűrés?
2013. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Norbig ***** válasza:
Szerintem annak nemsokára annyi.Ha fetreng az aljzatos meg ilyesmi akkor az ki fog purcanni,sajnos.Nem hiszem hogy azon már segíthetsz valahogy.
2013. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A dániók csapathalak. 10-12 a minimum amit lehet venni belőle, különben idegesek lesznek, hamarabb elpusztulnak a stressztől. A pink amúgy se túl szívós fajta. Amit tehetsz, hogy lemész és veszel még hogy meglegyen a csapat, beállítod a vizet (szűrés, hő, keménység, levegő).
2013. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt mondjuk mondhatta volna a kereskedő mert akkor vettem volna többet belőle.Azért köszönöm a válaszokat holnap megyek veszek még párat.
2013. máj. 23. 17:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak leszúrni, de ha veszel egy állatot, nem az az első, hogy megnézed, mik a tartásának a feltételei?


[link]

2013. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!