Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit ajánlotok? Többi lent.

Mit ajánlotok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ha lenne egy 80l akváriumotok, milyen halakat tartanátok benne, ha van egy 8 hónapos szifó, akit mindenképp megtartanátok? Írjátok le légyszíves, mert én nem tudok dönteni, kíváncsi vagyok az ötletekre! Számot is írjatok, hogy hány db.! Esetleg milyen tárgyakat/növényeket tartanátok benne? Természetes akváriumot szeretnék, sziklával, és növénnyel, mit ajánlanátok, milyen növény és szikla lenne szép? Milyen eleséggel etetnétek, és milyen gyakran, mennyit? Hőmérséklet? PH, ha kell mérni? Írjatok azért valamit, mit csinálnátok ebből a 80l akváriumból, nincs sok ötletem!

2013. máj. 22. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Színben illene mellé a Black molly.

A fűtőt 25 fokra tekerném.

2013. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pendulum92 ***** válasza:
Én ha újrarendezhetném halakkal a 72 literesem, egy pár törpegurámit, és nanohalakat raknék bele, pl vmelyik borarast.
2013. máj. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ha a 8 hónapos szifót mindenképp megtartanád? Légyszíves írjatok majd dekorációt is, meg a többit, amit felírtam! Köszi.
2013. máj. 23. 15:16
 4/4 Pendulum92 ***** válasza:
Én szifót minimum 120 literbe raknék egy 6-7-et, dús növényzettel, red moor gyökérrel, mohával befuttatva.
2013. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!