Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvárium ragasztás, hogyan?

Akvárium ragasztás, hogyan?

Figyelt kérdés
Fogok kölcsönbe kapni egy legalább 180 literes sarokakváriumot, bútorral. Annyi, hogy nekem kell megragasztanom. Ha jól tudom az oldalánál van valami, tehát nem arról van szó, hogy elrepedt. Van hozzá rendes akvárium ragasztó. Hogyan kéne jól csinálni? Még sosem csináltam ilyet.

2013. máj. 23. 09:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Tegyél egy-egy csík szigetelőszalagot az üveg széleihez közel, még a ragasztás előtt, ahova nem akarod szétkenni a szilikont.


Aztán gyorsan az éleit kendd be, nyomd össze. Jó ha valaki segít fogni. Így az éleit összeragasztod, de utána szigetelőszalaggal is, hogy amíg megszárad, nehogy szétcsússzon.


Belülről pedig az előzőleg ráragasztott csíkokat, még mielőtt elkezd bőrösödni (száradni) a szilikon, még azt gyorsan lehúzod és akkor elméletileg nem lesz nagyon randa a ragasztás.

2013. máj. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!