Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan tehetem szebbé és...

Hogyan tehetem szebbé és természetesebbé az akváriumom? Milyen élőlények mehetnek még bele?

Figyelt kérdés
50 literes hím guppikkal. Most raktam bele köveket. Van még egy kő csak amikor beleraktam buborékok jöttek ki belőle szóval nem mertem még bele rakni. Világitás nincsen sajnos de valahogy megoldom nem sokára.
2013. máj. 23. 19:06
1 2
 1/20 Norbig ***** válasza:
40%
Na most alapból nem természetes hogy csak hím guppik vannak.Tegyél bele nőstényeket is min duplája mint a hím.Tegyél bele gyökereket nagyobb köveket sok növényt meg a világítás legyen meg minél előbb!
2013. máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
minimum egy képet tegyél fel légyszí és többet tudunk segíteni
2013. máj. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Tegyél bele nőstényeket is min duplája mint a hím. na ezt csak akkor ha el tudod passzolni a kicsi guppikat mert havonta lehetnek kicsik !
2013. máj. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Vannak nőstények és be fogom vinni őket az állatkereskedésbe mert nem tudok mit csinálni a picikkel ezért csak himek lesznek de ez baj? A képet nem sokára fel rakom csak olyan bűn ronda hogy .... .
2013. máj. 23. 20:40
 5/20 anonim ***** válasza:
nem baj ha csak hímek vannak, így lehet megakadályozni hogy elszaporodjanak
2013. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
én nem foglak amiatt cikizni hogy ilyen az akváriumod mert az én első aksimról nem is merek senkinek sem beszélni annál ne lehet rosszabb az biztos :)
2013. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 YourDestiny ***** válasza:
Az első valószínűleg nincs képben. A csupa hím guppi nem véletlen, gondolom, ezzel a kérdező tisztában van. Viszont egy kép jól lenne, mert látatlanban nem sokat lehet hozzászólni.
2013. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 YourDestiny ***** válasza:
Látom, azóta érkezett válasz. Nem baj, sőt, jó ötlet a csupa hím guppi. Egy 50 literes akvárium túl kicsi ahhoz, hogy a benne lévő vízmennyiség elbírjon egy csomó ivadék halat pluszban.
2013. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Pendulum92 ***** válasza:

Látatlanba ezeket tudom mondani:

Hátulról a front felé kissé lejtsen az aljzat. Nagy növények hátulra, kicsik előre, mellőzni bármit, ami mű. Kövek, fák, rákötözve jávai moha. Kerüld a rendezett kialakítást ezeken felül, minél összviszább, annál természetesebb(természetben senki nem rendezi el a dolgokat, az előbb említett dolgok csupán praktikussági okok, nem veszít a természetességéből)

Elől hagyj egy kicsi szabad részt. Ja, és a háttér szín passzoljon az aljzatéval, az sokat dob. És ne rakj növényes hátteret! Sokkal szebb egy egyszínű, fekete vagy fehér, ha a te növényeid virítanak.

2013. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én nekem még vannak nőstények de a hétvégén elviszem őket és a piciket azért hogy ne legyen több kicsi. Összesen 4 him van ralhatok még majd bele vagy elég ennyi? A kép nem sokára jön csak suliba vagyok meg ilyenek. Annyi elég hogy csak a kövek természetesek.... Ugy kapta ezekkel vkitöl és a jávai mohára gondoltam én is mert lehet lesz RC-m. De a guppik miatt nem biztos.. Csigák is vannak,tudjátok azok aa barna pici kiscsigák de ezzel is megjártam mint a nőstény guppikkal....
2013. máj. 24. 06:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!