Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen nemű a meggyhasúm?

Milyen nemű a meggyhasúm?

Figyelt kérdés

Elnézést a kép minőségéért, még ez sikerült a legjobban. Hím vagy nőstény?

[link]


2013. máj. 25. 10:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Egy hete még így nézett ki, akkor teljesen nősténynek tűnt. Mintha megváltozott volna azóta, más az alkata is: [link]
2013. máj. 25. 10:08
 2/9 predators máté válasza:
szerintem a díszesebb a hím és a nem díszes a nőstény
2013. máj. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
?? Egy darab halról van két fotó, milyen nőstény és hím..?
2013. máj. 25. 10:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ez most a kérdésben szereplő link nagyon hímnek néz ki, tényleg változott, lejjebb ment a hasa, a nőstény díszesebb, a hím kicsit mattabb és dupla akkora.


Ők másfél évesek most készítik a fészket(a hím hordja ki a talajt a szájában), fenn nőstény, alsó kép hím.


[link]


[link]

2013. máj. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Á nem, nézegetem a fotót a jellegzetes meggyszínű has a nőstényeknél van, csak előtte ahogy a másik kérdésnél írtam túl lett etetve a kereskedésben. A hím nem ilyen díszes és sokkal hosszabb.
2013. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az nem lehet, hogy most válnak ivaréretté és azért változik? Egyébként jóval fakóbb a másiknál (az nem változott a korábbiakhoz képest) és nőtt a hátuszonya is.

Volt némi verekedés, aztán egy ideje a "tuti nőstény" nem jön ki a barlangjából, viszont hatalmas hasa volt oldalirányban. Vemhesnek (vagy hogy mondják ezt halaknál) tűnt.

2013. máj. 25. 11:23
 7/9 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__4..


Ez volt a korábbi kérdés, ott még egyformábbak voltak. Az itt belinkelt egyre "hímesebbnek" tűnik nekem - aztán lehet, hogy tévedek.

2013. máj. 25. 11:25
 8/9 anonim ***** válasza:
A hím méretben nagyon elrugaszkodik a nősténytől, és nem ilyen díszes. De amoda is írtam nem valók társasba. A nőstény nagyon kicsi az talán nem csinál akkora kárt, de a hím nagy 10-centi körüli és ágresszív, ivásnak mondják, ikrákat raknak az oduba, nálam most kezdődik ez, elég érdekes a násztáncuk.
2013. máj. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 YourDestiny ***** válasza:
Teljesen biztos, hogy nőstény.
2013. máj. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!