Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy Készítsek helyet a kicsi...

Hogy Készítsek helyet a kicsi guppiknak?

Figyelt kérdés

Van egy "szülőszobám" tegnap meg is szült a guppim. A szülőszoba bent van a nagy akváriumba, elvileg nem tudnak kijönni a kicsi guppik, és a többi hal sem tud hozzájuk férni. Ma reggel mégis csak 8 kicsi guppit láttam a 15 helyet.

Ha külön akarom tenni őket, egy kisebb aksiba, ugyanúgy be kell rendeznem, pl. Levegőztető, melegítő stb.


2013. máj. 25. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A guppik nekem is elmentek belőle azoknak az nemjó én például most kisgarniknak csináltam szülőszobát műanyagdobozból és nem férnek ki rajta pedig azok jóval kisebbek.Csak meleg tűvel kilyukasztottam és beakasztottam.
2013. máj. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az ötletet, már meg meg is csináltam. Remélem megmaradnak, már csak 5 van :((((
2013. máj. 25. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!