Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem zavar benneteket hogy nem...

Nem zavar benneteket hogy nem válaszolnak a kérdezők?

Figyelt kérdés

Ha tehettem átolvasom a halakkal kapcsolatos dolgokat, még tanuló fokozatba vagyok akvarisztikai téren, viszont már engem idegesít, de frankón, hogy egy kérdés utána síri csend van pedig totál értelmes választ kapott a kérdésre a kérdező.


Nektek tényleg ekkora a türelmetek? Ha igen akkor ez irigylésre méltó.

Én most nem fogom köszöngetni a válaszokat csak fura hogy ekkora par@sztok az emberek, és ti mégis segítetek nekik.



2013. máj. 25. 20:29
 1/5 izomszörp ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák :)

Ha nem köszöni meg ez van, csak reméli az ember hogy hallgat a tanácsokra a feltett kérdésével kapcsán.

2013. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet többet meg sem nézi a kérdést amit feltett, de nembaj, válaszolunk neki. Másnak is jól jöhet a válasz. Pl neked :)
2013. máj. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ma nekem megköszönték de az a otthon/kert rovatban volt, szerintem itt az a gáz hogy a kérdésre átlag kérdezni kell hogy tudjunk válaszolni, és akkor sűrűn nincs folyt köv, köszönöm meg pláne nincs.
2013. máj. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen sokat seigtenek a válaszok én úgy csinálom googlibe darakór gyakori és kidobja egyből a pöpec válaszokat

meg akvárium mértet gyakori, belső szürő milyen akvárium szürő gyakori ecetera.......

Sok span igy gyorstalpalózik thx mégegyszer hogy csináljátok.

2013. máj. 26. 07:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki nem köszöni meg, azt leginkább leszarom, végül is ha jól emlékszem, a szabályzat szerint sem kell köszönetekkel foglalni a helyet... bár tény, hogy jól esik, és annyi rengeteg fölösleges dolog mellett, ami itt elhangzik, szerintem normális lenne egy "kösz".

De van aki csak ritkán van, és nem tudja a szokásokat, vagy a kérdésben köszöni meg előre.



Ha valami gond van, és harapófogóval kell kihúzni mindent a kérdezőből, milyen paraméterek, tartási körülmény, stb, és arra nem válaszol, azt nem tudom hova tenni.

Az olyan ember igazából meg se érdemelné a választ.

Csak a halakat sajnálom. De az ilyen emberek mellett legtöbb esetben már úgy is mindegy.

2013. máj. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!