Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez az akváriumba való dekor...

Ez az akváriumba való dekor neon medúza kinek tetszik? (Link)

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 25. 23:22
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Találtam még ehhez hasonló dekort,amitől kiráz a hideg . :)


[link]

2013. máj. 25. 23:29
 2/18 anonim ***** válasza:

Van egy hasonló játékom nekem is. Nemtudom mi a neve. Szilkon akváriumdísz. Nem ilyen, de majdnem :D

[link]


A tengeri akváriumba beraktam a bohóchalnak, és majdnem bele is ment, de aztán vettem neki igazi anemonát. Csak amíg nem volt neki igazi, addig kellet valami játék.

2013. máj. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Őszintén,nekem nem jönnek be ezek a színes dekorok.

Unalmamban nézelődök és véletlen bukkantam a Vaterán ezekre a termékekre.De nem licitálok rájuk,meghagyom neked . :P :))

2013. máj. 25. 23:42
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát most így nekem sem kell, de ha kérsz, megkaphatod az enyémet, már nem használom :D
2013. máj. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Áááh ! Kérlek kímélj . :D
2013. máj. 25. 23:47
 6/18 anonim ***** válasza:

Egyébként asszem 200 Ft körül lehet kapni ilyen vackokat az atlantiszban. Sőt van ilyen elemes szilikon szőrös valami is, amit ha földhözvágsz, világít. Olyanból kettőt vettem 1 éves gyereknek, és nagyon tetszett neki :D

Meg vettem lila kis rákokat, azok csalik, de olyan jól néztek, ki mint a gumicukor, és berakta itthon a terráriumomba, amibe van már egy rakat műanyag bogaram.

2013. máj. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Najó, nem 1 éves az a gyerek, hanem kettő. Tud menni, meg játszani és szereti az ilyen baromságokat.
2013. máj. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Hable !

Ne nevettes már ! Lassan éjfél körül jár az óra , és szakadok a nevetéstől . :DD

De egyébként sejtem miről beszélsz , melyik lehet az a földhöz vágós micsoda... :DD

2013. máj. 25. 23:52
 9/18 anonim ***** válasza:

Ilyen. De van belőle olyan is ami csak egy fej és nincs teste.


[link]

2013. máj. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Jó, mert ezzel arra tanítom a gyereket, hogy vágjon mindent fölghöz. Így aztán lehet hogy otthon majd a vázát is fölghözvágja.
2013. máj. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!