Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen fajta sziklákat lehet...

Milyen fajta sziklákat lehet használni édesvízi akváriumba?

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 06:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Bazalt, homokkő, mészkő(sügéresbe) és még van sok.
2013. jún. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam hogy elmegyek valami kőlerakathoz, sódertelep , valami útépítő kft, veszek egy utánfutó követ kb 1500 ft, ha egy nagy táskával kérsz szerintem azt mondják hogy ott van szedjél. (2-3 dobozos sör nem árt) [link]


Kétoldalas ragasztó, vékony fél centis csík az akvárium szélére, ráragasztasz egy fekete fóliazsákot én szeretem a virágföldes zsákot kifordítva. [link]


Telepakolod kővel, fával, kihagyod a növények helyét.

[link]

[link]


Utána kiöntöd az aljzattal, fenti aksi nem nekem készült a végeredmény ezért nem publikus.


Fát azt érdemes szőlészeteknél érdeklődni példa ez is onnan van: (mindig kérek pár zsákkal)


[link]


[link]


Kövek az mindig ecet tesz, mert keményíti a vizet.

2013. jún. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fekete bazalt a legszebb, legjobb, legmodernebb.

A barna lukacsos lávakő hasznos a biológiai szűrésben.

Sóderből is lehet kiválogatni randa sárga kis köveket.


Szedni én csak fehér mészkövet tudtam volna, de azt nem szabad használni, csak afrikai sügerekhez, brakkvizi halakhoz, vagy terráriumba gekkóknak. Másra nem jó.

2013. jún. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hja egyébként vannak még ilyen dekor kövek, azt úgy meg nem mondom, hogy melyiknek mi a normális neve, de itt ilyen néven vannak:

[link]

2013. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!