Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez még belefér?

Ez még belefér?

Figyelt kérdés

szeretnék 40l-es aksimba

7 hím guppit

4 hím törpepáncélost

és 2 alganyalót (nem ancit!!!!!!)


2013. jún. 6. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
ha jó a szűrésed akkor igen
2013. jún. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De mért 7 hímet? Most fogom fel mit írsz. Az nem biztos hogy jó ötlet. Lehet, hogy a hímek agresszívabbak.

Bár én sosem tartottam guppikat.


Na meg mi lenne ha endlert tennél bele inkább?

Endler guppikat tartottam már. Mondjuk ők is tudnak csipkelődni, de mégis csak kisebbek.

2013. jún. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha elegendő a szűrés akkor igen !
2013. jún. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 YourDestiny ***** válasza:
A tisztán 7 hím guppi jó. De mivel a törpe páncélosból a 4 kevés, szerintem így kicsit sok lesz a hal, hiába jó a szűrés. 20, jó esetben 25 liter vízre ennyi hal... hát szerintem túl kicsi a vízmennyiség, mindegy, milyen a szűrés. Még nitrátmegkötő gyantával is meggondolnám. A guppikat kéne 5-re csökkenteni. Mondjuk 5 guppi, 5-6 páncélos, 2 törpe szívóharcsa eldöcög egy jó szűréssel. DE NEM AQUAEL FAN SZŰRŐVEL!!!
2013. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

XD

Pont aquael fan van nekem :) és az am. mét nem jó????

2013. jún. 6. 15:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem van egy illusztrációm, a képneveket nézd, a gyufásdoboz méretű szivacs a lényeg, egy nano akváriumot tuti megszűr garnikkal.


[link]

2013. jún. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 YourDestiny ***** válasza:

Kicsi a szűrőfelület. Nem árt neki egy változtatás. Ha leveszed a szűrőkosarat, és a lelógó csőszerű műagyag izére rendelsz egy benga szivacsot, az már jó lesz.


[link]


Innen a legkisebb is jó. Vegyél egyet valahol, mert a gyári szivacsméret egy vicc.

2013. jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!