Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek az akváriumo...

Mi a véleményetek az akváriumomról? Mit változtassak rajta?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Tudom, hogy az aljzat nem a legjobb, de azt nyáron lesz lehetőségem lecserélni. Amúgy mit cseréljek még ki/rakjak máshova?


13 vagyok csak, megpróbáltam a legjobb tudásom szerint berendezni, kihozni belőle a maximumot. :)


Az első képen azért bubis, mert rögtön vízcsere után készítettem. (valamiért mindig buborékos lesz utána minden, de hamar eltűnik. )


2013. jún. 10. 16:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

hány literes, milyen technika? kinézet alapján a háttérrel van a legnagyobb bajom, a talaj nem gáz.


de ha nincs 70 centi hosszú (mert szerintem nincs), akkor a neonokat elajándékozhatnád.

2013. jún. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Jó ez. Háttérnek lehet jobb lenne egy egyszínű valami.

Ha megfordítod a hátteret, a másik felén mi van?

2013. jún. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
a neonok a barátnőmé, sajnos az övé elrepedt, szóval nem sokáig lesznek nálam. A háttér viszont nekem tetszik. :) Egyéb dolog van, ami gáz?
2013. jún. 10. 17:58
 4/16 anonim ***** válasza:

inkább mondd el, hogy pontosan milyen technikád van, és milyen és mennyi halad van NEKED. meg hogy mekkora az aki. :D


ezek sokkal fontosabb, minthogy hogyan néz ki.

2013. jún. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Van 5 guppim, meg 2 almacsigám. 320l/h-s szűrés, 25 w fűtés (nem nagyon szoktam használni). 35 literes. :)
2013. jún. 10. 18:13
 6/16 A kérdező kommentje:
világítás: 13 w kompakt izzó
2013. jún. 10. 18:15
 7/16 anonim ***** válasza:

Magasabb dekoráció, vagy magasabb növény kéne még 1-2 db, mert a fenti régió kicsit üres, így oda ritkábban mennek a halak, mert stresszesebb környezet a bujkálók hiánya miatt.

Egyébként jó.

2013. jún. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Oda még rendeltem háttérnövényt, csak nem érkezett még meg :D
2013. jún. 10. 18:37
 9/16 izomszörp ***** válasza:
Neonoknak kicsit karcsú ez a 35liter.
2013. jún. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

szerintem akkor okés. :)

ugye egy napig állni hagyott vízzel csinálod a vízcserét?

2013. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!