Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi baja lehet az Arany Tetrámnak?

Slava kérdése:

Mi baja lehet az Arany Tetrámnak?

Figyelt kérdés
Hintázva,billegve úszik és kissé el van ferdülve a teste. Pikkelyei épek,szeme nem dülledt,színe rendben. (141 L-es akváriumban,1 arany,3 fekete tetra,1 vitorlás,2 kék gurámi,1 anci,2 páncélosharcsa)

#akvárium #arany tetra
2013. jún. 11. 19:37
 1/5 Mr Uranium válasza:

Hol ferdüldt a teste? Ha a háta ferde at öregséget is jelenthet.

Mennyi ideje van meg?

2013. jún. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mr Uranium válasza:
Nem tudok sokat az arany tetráról, de feltételezem, hogy csapathal. Nem tudom, hogy hányat tartasz, de ésszerűbb többet tartani.
2013. jún. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most elég nagy az esélye hogy tévedek, de én kimondottan "arany tetráról" nem tudok, a tetra az tetra, általában fekete tetraként ismert.


Ami neked lehet az egy mesterségesen színezett tetra, Color tetra néven szerepel, elég kevés helyen tartják már mivel nagyon rövid életű valaki szerint talán kereskedés+4 hónap, ezt annyiból cáfolnám hogy nekem egy tetra csapatba beszorult egy, ö azért egy évig elhúzta, a sima nem "color" terrák még megvannak kb 3 évesek.


Egy ilyen leírást találtam, de ott is mint mindenhol a sima fekete tetra leírása szerepel.


[link]

2013. jún. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mr Uranium válasza: öregséget is jelenthet."


Mint mondtam lehet tévedek de egyet értek az előttem szólóval, szerintem egy color tetra és sajna ennyi az élet tartama a sok színezőanyag miatt, amivel teleszurkálják csórit.

2013. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mellesleg cirka 4 hónapja van meg. (Color tetra = arany tetra)
2013. jún. 12. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!