Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nano akváriumhoz melyik...

Izomszörp kérdése:

Nano akváriumhoz melyik szűrés jobb? Külső vagy belső?

Figyelt kérdés

Ha külső akkor milyen?

Ugyan ez belsőre is.


2013. jún. 12. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A külső mindig sokkal jobb. A belső az akváriumon belül forgatja csak a vizet.

Én a tetratec ex600-at ajánlom.

2013. jún. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tetra tudom hogy jó, a 120-ban az van :)

De ez csak 50 literes

A külsőnél csak azért aggódok egy picit hogy a szívóág végén ne hogy beszívja a halakat.

De végül is rá lehetne tenni valami háló félét. igy nem szívná be a közel merészkedő halakat.

2013. jún. 12. 14:17
 3/11 A kérdező kommentje:
Na ezt jól megfogalmaztam :)
2013. jún. 12. 14:17
 4/11 anonim válasza:
Szerintem egy HAQOS FLEX 400-as kűlső akasztós szűrőt vegyél. Az ára elfogadható és szerintem egy nanohoz tökéletes.
2013. jún. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az akasztós szűrő a kis halakat nem szívja be, elég sűrű szokott lenni ezeknek a rács ami rajta van. Csak kicsi garnélákat találtam volt hogy onnan öntöttem ki, éltek a szűrőben, de utána húztam rá egy fehér színű szivacsszűrőhöz való szivacsot mert az eleve hengeres és lyuk van a közepén, de elég tré anyagból van, fél év után kezdett mállani. Most épp egy harisnyát húztam rá, hát mikor mit. De a szivacs jobb, mert az is szűr valamit.
2013. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50 liter már nem annyira nano, nekem a nettó 60 literesen ex700 van.
2013. jún. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 YourDestiny ***** válasza:
Azért elég érdekes úgy ajánlani valamit, ha nem tudjuk a méretet. 50 literre... hát őszintén szólva én biztos, hogy külsőt raknék. Vennék egy vödröt lezárható fejjel (azt hiszem, az akvariumplusnál van ilyen), aztán vízpumpával megoldanám a vízforgatás részét.
2013. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
50L-es, 54x26x34cm legnagyobb méretű DOMBORÚ akvárium 4mm-es üvegből, fekete ragasztással, csúszó üvegtetővel.
2013. jún. 12. 21:54
 9/11 A kérdező kommentje:
2013. jún. 12. 21:59
 10/11 anonim válasza:
Tisztelt Your Destyni. Én atért ajánlottam a HAQOS akasztós szűrőt mert a kérdező NANO!!!!!akváriumhoz keres szűrőt.A kérdő mondatában szerepelt volna hogy az az állítólagos nano 50 liter akkor nem ajánlottam volna.Igaz ha az 50 literes akváriumnak kiszámolja a nettó vízbefogadó képességét máris kap egy olyan összeget miszerint megfelelő az általam ajánlott szűrő.
2013. jún. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!