Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik a jobb belső szűrő?

Melyik a jobb belső szűrő?

Figyelt kérdés

[link]


vagy:


[link]


vagy:


[link]


(külső mellé menne főképp mulm szedés céljából)



2013. jún. 12. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én azt Atmant ajánlom! Kínaiak közül a felső kategória.
2013. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 YourDestiny ***** válasza:
Őszintén? Egyik se. Mind hangos lesz. Ha ez nem gond, akkor lényegében mindegy. Mondjuk szerintem az Atmannak kisebb a tartálya, mint a másik kettőnek, így a szivacs is kisebb, ezáltal hamarább az telítődik. A SunSun meg hát nem egy csúcsminőség. Én az AquaNovát vinném. Ha nem túl nagy akvárium, akkor meg jó az Atman is. Viszont az Atmanhoz annyit hozzátennék, hogy az 1200 liter per óra biztos, hogy nem annyi. Kevesebb. Külsőnél, belsőnél, vízpumpánál, mindennék kamuznak. Az én, elvileg 230 liter per órás mini vízpumpám például tuti nem tud 200-at. Az 200-as Eheim Aquacornerem szűrőanyaggal is körberöhögi teljesítmén terén.
2013. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
A belső szűrők királya a JBL CRISTAL PROFI I100-as. Nekem eddig ez a szűrő bizonyult a legjobbnak. Én mindenkinek aki belső szűrőt szeretne venni ezt tudom ajánlani.
2013. jún. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 YourDestiny ***** válasza:
Tényleg jó, de mulmozásra felesleges kivágni egy vagyont érte.
2013. jún. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nekem nagyon sokat számít a minőség.Ezt meg kell fizetni.És nem utolsó sorba nincsen hangja ez azért fontos szempont nálam.
2013. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szerintem akkor az aquanova lesz.


Bár, hogy írtátok mindannyian, hogy hangos. Ez mit jelent? Pl egy aquael belső szűrőhöz képest? Nappaliba lesz amúgy, mellet közvetlenül a háló...

2013. jún. 14. 18:40
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha esetleg tudtok jobbat hasonló árfekvésben, akkor annak is örülnék.
2013. jún. 14. 18:46
 8/11 anonim válasza:
3.vagyok. Ha nem az ágyad mellet van az akvárium mint például nálam akkor megfelel egy olcsóbb .Szerintem az atmant válaszd.
2013. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 YourDestiny ***** válasza:

Azt jelenti, hogy zörgős. Az Atmanok egyébként általában csendesek, de az F305-re hallottam már zajosodással kapcsolatos panaszokat. Nappaliba viszont szerintem mindegy. Ajtó halószobán bezár, probléma kilőve.


Ebben az árkategóriában egyébként ne akarj csúcs cuccot venni. Nagyjából ilyesmi, ami elérhető.

2013. jún. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 YourDestiny ***** válasza:
A neoncsövek még azon első fénycsövek voltak, amelyeket értelemszerűen neonnal töltöttet. Maga a töltőgáz adta a fényforrás nevét, aztán a későbbiekben az argonnal és egyéb gázokkal töltött fénycsövekre is rámaradt a helytelen megnevezés. Ehhez az infóhoz nem kell zseninek lenni :)
2013. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!