Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kezdő akvarista vagyok és pár...

Mon35 kérdése:

Kezdő akvarista vagyok és pár dolgot nem értek. Hogyan használható a Resun P-700L szűrő hogy levegőztető funkciója is müködjön? Hogy kell üzembe helyezni ugy? Az egész szerkezetet a víz alá kell tennem?

Figyelt kérdés

2013. jún. 12. 21:30
 1/9 YourDestiny ***** válasza:
Teljes egészében legyen víz alatt. A levegő diffúzor akkor nem szokott működni, ha nagyon le van süllyesztve a szűrő. Esetleg fújj bele, de sok szűrőnél ígyis-úgyis bedöglik, akkor is, ha a szűrőanyagok nincsenek telítődve. Mellesleg felesleges dolog, ha van hozzá esőztető, rakd fel. Ha nincs, és be tudod úgy állítani a kifolyó ágat, hogy attól hullámozzon a vízfelszín, az elég, köt meg elég oxigént a vized.
2013. jún. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ahogy YourDestiny írta ne számíts arra hogy működni fog a porlasztás hosszú távon, az esőztető részt kell a vízfelszín felé állítani a képen berajzoltam, és az aktív szenet dobd ki, helyette szivacs vagy siporax mini, valahol nekem is van egy ilyen, áramoltatásra vettem csak kidobtam valahova, nem tudtunk tőle aludni, ha szerencséd van akkor a tiéd nem lesz hangos.


[link]

2013. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyik sincs benne. Lehet jobban járok egy külön levegőztetővel? Valami olcsó de jora gondolok. Ötlet?
2013. jún. 12. 23:33
 4/9 bamboochatheone ***** válasza:
Felesleges a levegőztető.
2013. jún. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért? Igaz akitől vettem az aksit neki sem volt csak egy külső szűrője. Valami kínai gyártmányu volt az is,de rettentő hangos volt igy eladtam. Ugy vettem ezt ami most van. Egyenlőre nem is tudok jobbat venni mert NO MANY .(
2013. jún. 13. 08:29
 6/9 bamboochatheone ***** válasza:
Hány literes az akvárium?
2013. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
100 l-es de le szeretném cserélni 112 l-es akváriumra.
2013. jún. 13. 20:49
 8/9 YourDestiny ***** válasza:
Most akkor ez valami kiegészítő szűrés lenne külső mellé? Mert külső nélkül ez kérem annyi, mint kakiban a vitamin.
2013. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen
2013. jún. 13. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!