Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valaki aki itt lakik meg...

Fütyicukor kérdése:

Valaki aki itt lakik meg tudná mondani hogy Székesfehérváron milyen keménységű a csapviz? Kb. felére akarom lágyitani. Meg mi ez az nk meg gh most akkor hogy irják a keménységet?

Figyelt kérdés

#akvárium #víz #lágyitás
2013. jún. 15. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél egy neptun teszet 350 Ft. A kék és az átlátszó löttyöt összeöntöd és annyi NK a vized. A harmadik lötty nem kell.
2013. jún. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2013. jún. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az kell amit hable irt.

Tól-ig a vízmű szerint elég nagy a szórás 19-35-ig tehát városon belül jelentősen eltér, így hiába kérdezed mérned kell.


[link]

2013. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Pendulum92 ***** válasza:
Én a vízmű honlapján Kecskeméten 14-et olvastam, és 16-ot mértem, tehát inkább mérd meg te is.
2013. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
[link] ez mi a fa...omat ir????
2013. jún. 15. 19:43
 6/10 anonim ***** válasza:

"ez mi a fa...omat ir????"


lol nem vagy semmi:) a sárga kupakosból belecsöpögtetsz az akvárium vízbe, vagy az állott vízbe, vörös lesz, majd a piros kupakosból csepegtetsz és számolod a cseppeket, közbe rázogatod, ha kékre vált megállsz ahány csepp kellett hogy kék legyen olyan kemény a vized.

2013. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kémcső az meg egy műanyag kis tégely amit jelig kell tölteni, ph tesztnél soha nem töltöm jelig de azt hiszem keménységnél ajánlatos, ha beszalad két kicsi "csepp" akkor az egy nagynak számít wow
2013. jún. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
na már értem:)))))))
2013. jún. 15. 20:11
 9/10 A kérdező kommentje:
akkor ez több alkalomra elég nem???
2013. jún. 15. 20:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sokra elég, a keménységtől függ hogy menyire, a piros kupakos gyorsabban elfogy mint a sárga kupakos ha nagyon kemény a vized, mivel minél keményebb annál több csepp kell.
2013. jún. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!