Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvárium aljzatporszívózás?

Akvárium aljzatporszívózás?

Figyelt kérdés

Van egy levegőztetős szűrőm, egy ilyen aljzatporszívót rákapcsolhatok, ha nem szeretném lecserélni a viz egy részét mindig aljzatporszívózásnál? Vagy csak külön levegőztetőre lehet rácsatlakoztatni? [link]

Bocsánat ha hülyeséget kérdezek,de nem szeretném feleslegesen megvenni.


2013. jún. 16. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Olyat még nem is láttam, ilyenem volt csak, de ez Atlantiszban 3 ezer Ft

[link]

2013. jún. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de ha úgyis hetente kell cserélni a vizet, szerintem felesleges megvenni.
2013. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az elemesnél arra kell figyelni, nehogy a motorjához befollyon a víz, mert akkor bedöglik.


De azt is csinálhatod, hogy sima gumicsővel leszívod, vagy egy ilyen pumpás csővel, aztán meg visszaöntöd akváriumba, ha spórolsz a vízzel, vagy nem tudom mért kell ez. [link]

2013. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az elemes az egész jónak tűnik. Nem tudom,gondolkodtam a házi barkács megoldáson is, de nekem egy kicsit idegen a közlekedőedény elvén működő tisztítás hatékonysága,bár tapasztalatokat is szivesen fogadok ilyen téren.
2013. jún. 16. 22:55
 5/8 izomszörp ***** válasza:

A pumpás leszívó csővel is jól lehet tisztítani az aljzatot!

Nálam bevált :)

2013. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló, de az elemet nagyon sürün kellett cserélni, igy nem érte meg.
2013. jún. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Besenyei Sándor válasza:
Ha esetleg apró szemű kavics az aljzatot nem szedi fel a pumpa ? nem akarom feltúrni az egész akváriumot minden tisztításnál...
2013. jún. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 izomszörp ***** válasza:
De van rá esély hogy felszedi, viszont van akkora szívóereje hogy nem kell teljesen lenyomni hanem fölötte egy picivel és akkor is felszedi a matériát.
2013. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!