Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek milyen nagy,...

Szerintetek milyen nagy, milyen típusú akváriumot állítsak össze, minden válasz érdekel, a pénz nem fontos, van elég? (negatív válaszokat nem kérek)

Figyelt kérdés

Pontosan milyen halak, növények, garnélák, rákok mehetnének bele?

Szűrő mekkora legyen, csak mert most tervezek egy új akváriumot a régi kicsi helyett és nincs semmi ötletem bárhogy is agyalok!



2013. jún. 17. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt senki nem tudja kitalálni, hogy neked mekkora kell, meg milyen fajta.

Meg hogy mekkora volt a kicsi.

Van, akinek 400 liter is kicsi, mert olyan halakat tart.

Meg pénz nem fontos...

Akkor csinálj egy ilyen 10.000 köbméteres tengerit:

[link]

2013. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jó, bocs pontosítok:

-100 ezer lenne rá

-a kicsi 64l-es

2013. jún. 17. 17:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen színű/típusú halakat szeretsz? És hányat szeretnél? 4-5, 15-20 vagy 30-40? Attól függ, egy akváriumban a halakhoz igazítasz mindent. A növényeket, teret, vízhőmérsékletet, fényt. A szűrő is :).
2013. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj karmosbékás akváriumot.

Sok kis törpe karmosbékát, tetejére békalencsét.

Olyat még úgy se láttam.

2013. jún. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jó ötlet, lehet hogy csinálok két száz literest, ezt meg átalakítom karmosbékássá!

Csak a kettő nagyba, vagy egy nagyobba (ami 200l-es lenne) milyen halakat rakjak?

A nagyobb !!!színes!!! halakat szeretek, inkább ikrázókat, de a sügéreket is csípem!

2013. jún. 17. 17:49
 6/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok

nagyból nem tudsz sokat belerakni 200 literbe.

Szerintem szét kéne nézned a gurámik között. Mondjuk két 3 fős család, kékből, meg szivárványosból.

2013. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
200 literesből csinálj egy brakkvízi akit indiai pettyes tarkasügerekkel. Meg darázsgébekkel. Talán még pár üvegsügér.
2013. jún. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

pl a bécsi szifó, ami narancsos-piros, egy fekete háttéren, fekete talajon biztos jól nézne ki.


Vagy karcsú díszmárnákból egy csapat, de az bordó színű.


Ha meg össze-vissza minden szín, akkor platti, azokból van pár féle, és jó élénk színesek. Meg ugye a guppikat is azért szokták szeretni. A mollik közt meg van fekete, fehér, arany.

2013. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én zöld gömbhalasat csinálnék...
2013. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!