Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Csukát szeretnék tartani...

Csukát szeretnék tartani otthon akváriumban, mennyi helyet igényel, csak élő táplálékot fogyaszt?

Figyelt kérdés
Hány Literes akvárium kéne neki?

#csuka #házicsuka
2013. jún. 17. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát de az nagyra nő, a legnagyobb szerintem másfél méter, vagy egy méter. Hova tennél akkora akváriumot, amibe elférne? Még kisebb tóba tenni is necces, nem csak a métete miatt, hanem a fő gond az inkább az, hogy nagyon nagy étvágyú is. Egy kis tó nem tudja eltartani annyi élelemmel. Lehet etetni fagyasztott kajákkal, de sok kéne neki. Meg lehet, hogy ki is ugrana egy kis tóból. Amikor rabol, akkor ugrálni szokott. Előfordul.
2013. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Meg mivel elég nyurga testű, meg gyors, meg ragadozó, elég nagy mozgásigényű is. Nemigazán kis tóba való.
2013. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kis tóba nyugisabb halak, inkább ponty, koi, kárász, keszeg, esetleg compó való. Akváriumba ezek sem.
2013. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akváriumba rakhatsz esetleg a naphalat. Úgy tudom a kifejlett naphal maximum 15-20 centi, olyan mint a sügerek. Azt csinálja, h kinevez magának egy kis lyukat, kis fészket, onnantól kezdve el sem mozdul. Nincs nagy mozgásigénye szerintem. Nagyon szívós és szép is, meg ha túl nagyra nő és meg akarod enni, állítólag fínomabb mint a keszeg. A naphal a kukacoktól kezdve a fagyasztott halig mindent, a kicsi halakat is megeszi. Sok fény kell neki, nagyon szereti a világos helyeket és könnyen tartható.
2013. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Pendulum92 ***** válasza:

Őket tudom ajánlani akváriumba:

[link]

[link]

2013. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hja hogy ilyen csőrös csuka? Ez nem jutott eszembe. Ezt jól benéztem :)
2013. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez a videó volt az ötletadó! :D http://www.youtube.com/watch?v=XYelxMUkmMg
2013. jún. 17. 21:10
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint lehet, bár itt azt írja a leírásban, hogy nem bánom, hogy van egy csukám, de nem tenném meg újra, sok ok miatt.


I don't regret having a pike, i'd just never do it again for a plethora of reasons.

2013. jún. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
azért szerintem elég gáz ha valakinek egy ilyen videó hozza meg a kedvét egy halhoz.
2013. jún. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Megetetlek vele!
2013. jún. 18. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!