Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez normális? :D

Ez normális? :D

Figyelt kérdés
Kerti tóban van az ékszerteknősöm (vörösfülű), már kifejlett. Tele lett szúnyoglárvával ezért úgy döntöttem hogy veszek bele aranyhalat. (Nem akartam vegyszert használni a teki miatt) Ők megeszik a szúnyogokat. De én attól féltem hogy a teknősöm meg fogja enni pedig nem és nem is félnek a halak se és ő is el van köztük pedig nem is az van hogy jól van lakva mer tma még nem is kapott kaját, tegnap se.. Másnak vanevvel valami tapasztalata? Mert egyébként örülök neki hogy így megvannak együtt :)

2013. jún. 18. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Most akkor mi a kérdés? Örülsz, elvannak, már miért ne lenne ez normális.
2013. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ha a hal nagyobb vagy akkora hogy nem fér be a teknős szájába akkor az nem fogja megenni, csak megcsipkedi, de ez normális!!!
2013. jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez szerencse, de örülj neki.
2013. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak furcsálltam, mert régebben minden mozgó dologra rákapott ami vízben volt. De örülök persze :)
2013. jún. 18. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!