Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mért nem mennek bele a vízbe?

Mért nem mennek bele a vízbe?

Figyelt kérdés
28,9 fok van és direkt nem locsoltam meg a békákat, hogy menjenek bele a mini szökőkútba, amit csináltam nekik, de nem mennek. Ott ülnek a levélen és várják az esőt. Ezek mért ilyen nyomik?
2013. jún. 19. 21:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

[link]


Raktam bele kavicsot is, meg minden.

A legnagyobb béka ott ül és nézi, de nem megy oda.

2013. jún. 19. 21:30
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha lekapcsolod a lámpát?

Ha megfogod és belerakod?

Vagy lekapcsolod egy kicsit, mert félhetnek a hangjától?

2013. jún. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát éjjel nem ment a lámpa, de ezek egész éjjel nem voltak benne szerintem. Reggel meglocsoltam őket, nehogy kiszáradjanak, és a növénybe bújnak csak bele, ahol megáll egy kis víz. Lehet hogy ezt a csobogót is növénynek kéne álcázni valahogy. Hát nemtudom.
2013. jún. 20. 09:51
 4/12 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg azt kéne, hogy belerakni, de szerintem félnek tőlem. Amikor átraktam ide őket, akkor sem fogtam meg, csak kivettem tőlük a növényt betettem ide és elé raktam a másik terráriumot ez elé, kinyitottam, ők meg látták, hogy a ott a növény és átugráltak rá. Ezek csak a növényen szeretnek lenni. Nem értem őket.
2013. jún. 20. 09:55
 5/12 anonim ***** válasza:
lógass bele egy növényt akkor :) lehet úgy már bele fognak menni :)
2013. jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Veszek bele valamilyen mocsári növényt, körülnézek boltban.
2013. jún. 20. 13:49
 7/12 A kérdező kommentje:

ott bújkálnak:

[link]

2013. jún. 20. 14:11
 8/12 A kérdező kommentje:

A ventillátort is utálják, mert ráraktam a tetejére és attól bújtak el ennyire.


Azt írják, hogy 25 fokon kéne tartani őket. Ehhez képest már 30 fok és semmi légmozgás nincs bent. Levettem a ventit, ha nem kell az se, hát most akkor ráraktam a murénás akváriumra. Az nem bújik el tőle.

2013. jún. 20. 14:19
 9/12 YourDestiny ***** válasza:

Ha várják az esőt, adj nekik egy rövid, mesterséges záport, hogy, hátha meglepődenek. :)


[link]

2013. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát igen azt csinálom, csak akkor nem tudom mi lesz, ha elmegyek 5 napra nyaralni.


Valamit ki kell találnom, pl egy pumpára rárakok egy ilyen szórófejet, aztán időkapcsolóra kötöm.


5 másodperc elég lenne, ha annyi vizet nyomna egyszerre, és mondjuk ezt naponta 2x-3x ismételné, de ezt nem fogom tudni megcsinálni. Esélytelen.


Az időkapcsolót nem lehet ilyen kis időre beállítani.

2013. jún. 21. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!