Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 67*37es alapterületű nano...

Egy 67*37es alapterületű nano akváriumba hány liter JBL manado szükséges?

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5-6 centi magassághoz 12-14 liter
2013. jún. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 YourDestiny ***** válasza:
Annyi kell, amennyit hable írt. 6-7 centi vastagon érdemes rakni a Manadot, különben képtelenség ültetni bele. Szóval olyan 15 liter.
2013. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem a manado árától égnek szokott állni a hajam, ha akarsz spórolni vele vegyél pár forintért valami kőlerakatnál fekete bazaltot, ilyen 1-2 gyufácskatujányi méretűek, autópálya alapba, meg mindenhova rakják.


Pakold tele az aljzatot kövekkel, csinálj ilyen gátakat, hagyd ki a növények helyét, így tudsz vele lényegesen spórolni. Meg stabilabb is a manado.

2013. jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az a helzet, hogy jobban tetszik a barna talaj, mert lesz pár sötöt szürke fa, és akkor nem lenne kontraszt. Elég sok növényt tervezek, szóval a bazaltos ötlett nem megoldható. Esetleg gondoltam, hogy bányakővel bekeverem a manadot, és 5cm lesz, vagy ez hülyeség, és ilyet nem szoktak csinálni?

Egyébként teljesen kezdő vagyok.

2013. jún. 21. 18:34
 5/13 A kérdező kommentje:
Vagy gránittal, agyagörleménnyel, vagy tufával bekeverném, hogy spóroljak, és jobban fogja a növényeket. Szerintetek jó ötlet?
2013. jún. 21. 18:42
 6/13 anonim ***** válasza:
hát az agyaörlemény kb ugyanolyan színű, mert a manado is agyag golyócska, csak az ilyen nagyon apró.
2013. jún. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Keverni ne keverd, spórolni így szoktak vele, mert cenz drága ez "Göldner Tiborné" akváriuma, [link]


Rajongok a munkáiért, van egy emers amit minden héten megnézek ha tehetem, egy üzletbe van.


Így lehet spórolni vele, ne keverd semmi apróval.

2013. jún. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha azonos színű akkor bekeverheted végül is.
2013. jún. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

B.Joci, ez tetszik, de nem az én stílusom, most maradok a keverésnél.

Körülnéztem kicsit, és ilyesmi-valamivel szeretném bekeverni a manadot:

[link]

Úgy gondoltam, hogy 30százalék kavics, és 70százalék manado, és a tetejére szórnák kevés kavicsot főleg a szűrő környékére. Szerintetek jó így?

A 6-7cm a mindig szükséges a növényeknek, vagy csak a manadoval dolgozva kell ennyi?

2013. jún. 21. 21:32
 10/13 anonim ***** válasza:

Á bocs meleg van, megkevertelek, így egyszerűbb.

Ebbe kellett volna [link]


40 liter manado az 16000 ft helyette bele tettem alulra ami soha nem fog látszani, fél talicska bazaltot, igy 20 liter manado elég volt sporoltam 8000 ft ot, a bazalt 2 doboz sör volt, és ha netán előbújik egy darab akkor sem látszik hibának, meg volt amit elástak a páncélos harcsák meg volt amit kiástak de akkor sem virít hogy hiba.

2013. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!