Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Még több halam pusztult ma...

Még több halam pusztult ma csak 6 tettem bele dezinfektet malachitzöldet meg parakillt és még kristall tablettát. Nem volt nekik ez sok egyszerre? {elötte volt a pusztulás}

Figyelt kérdés
rothad az uszonyuk meg fehér pontok vannak néhányon.kezdem feladni a küzdelmet!!!!!!
2008. jún. 22. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nos, kezdjük azzal hogy leírod mekkora az akid, és kik vannak benne! Hogyan kezelted őket az elhullás előtt? Milyen tüneteik voltak? Írd le összefoglalóan, mióta üzemel az akváriumod, milyen tünetekkel pusztultak eddig, milyen gyakran cserélsz vizet, stb. Oké? Olyan nincs hogy nem áll be az egyensúly ha jól csinálod a dolgokat, és nincs olyan betegség amit ne lehetne kezelni, de még idejében.

Sok volt amit most beraktál nekik, nem hiszem hogy tolerálni fogja a kis szervezete a megmaradtaknak ezt a sok vegyszert... Én a helyedben most a víz kb 1/3-át lecserélném ioncserélt vízre, aztán válaszolnék itt, hogy együtt kitaláljuk mi lenne a legjobb a halacskáknak. Nem tudom melyik kérdéseket írtad eddig Te, úgyhogy tedd ezt meg hogy leírod amit kértem, aztán biztos hogy rájövünk mit csinálj másképp, mivel kell őket kezelni.

2008. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!