Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi miatt pusztulhattak el a...

Mi miatt pusztulhattak el a halaim?

Figyelt kérdés
Ma reggelre a hím törpe gurámim elpusztult minden előjel nélkül. Délutánra pedig a hím guppim. A víz hőmérséklete 30°C körül mozog de inkább felette. Vagy mi történhetett velük és mi megoldás?

2013. jún. 21. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát mi, 28 fok fölött már necces, hogy életben maradnak. Kéne egy ventillátorral fújni a víz felszínét, hogy jól párologjon és hűljön. 27-28 fokra le tudod hűteni egy kis PC ventivel.
2013. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem meleg van nekik.oxigén hiány is lehet.
2013. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. :)

Gyorsan felnyitottam az akvárium tetejét de azért lefedtük egy kis vékony gézzel hogy ne ugráljanak ki halak. Lekapcsoltam a lámpájukat is gyors + leszívtam egy kis vizet tőlük és öntöttem a helyére egy kis hideg vizet(Cl mentest). Már most 28°C körül van a hőmérséklete. :)

2013. jún. 21. 20:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Mekkora az akvárium???
2013. jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na úgy már jobb lesz nekik.
2013. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
100 l az akvárium.
2013. jún. 21. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!