Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Rc garnélák hogy bírják a...

Csejani kérdése:

Rc garnélák hogy bírják a parakillt?

Figyelt kérdés
Sajnos az egyik kuli kulim darakóros lett más lehetőség híján a garnélás akváriumba raktam. Kérdésem garnélák a darakórt eltudják kapni? Ha nem veszélyes számukra a parakill ha véletlenül ott kezelném a kuli kulim.
2013. jún. 24. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

na azt nem bírják, semmilyen vegyszert, szerintem kinyiffannak tőle


még nem láttam darakóros garnélát, azt nem tudom hogy el tudják e kapni

2013. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Platypus ***** válasza:
Nagyon rosszul bírják a parakillt, mert réztartalmú. A darakórt nem kapják el, de a halat nem nagyon tudod mellettük gyógykezelni. Esetleg próbáld ki a metilénkéket, az is segíthet és nincs benne külön réz-szulfát, mint a parakillban. Nem garantált, hogy nem árt nekik, de több esélyük van túlélésre mint a parakill esetében.
2013. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat! Akkor megnyugodtam hogy a garnéláim nincsenek veszélyben nem fogom vegyszerezni a garnik vizét. Esetleg ha valamiben töményebben megfürdetem a kuli kulit kis időre az megoldás lehet bármire is?
2013. jún. 24. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!