Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Most már az egyik belemegy a...

Most már az egyik belemegy a vízbe is. Aranyosak?


2013. jún. 27. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Cuki :D

Milyen béka ? :)

2013. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon cuki! :D
2013. jún. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 _.-Akv-._ ***** válasza:
Láttam a videót YouTube-on, már tudtam hogy van kérdés is xD
2013. jún. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Pendulum92 ***** válasza:
Kuruttyolnak is? Akkor nem irigyellek :D
2013. jún. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hékás, mutassál már egy full képet az üvegről, így részleteiben nagyon jónak tűnik ;)
2013. jún. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 YourDestiny ***** válasza:

Lebuktál. Észrevett és megbámult. :)

Mi volt az a kis világos színű, ami ott kinézett egy pillanatra jobb oldalt? Valahol még az elején :D

Mi a helyzet az esővel? Megoldottad?

2013. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

:) köszi


Az elején egy tücsök volt az a kicsi.


Hát az esőt majdnem megoldottam. Vettem egy digitális időkapcsolót (amint 1 percre be lehet állítani), és vettem a conradban egy szerelő kittet, egy "késleltetőt" amit másodpercekre is be tudok állítani.


Az időkapcsoló bekapcsol 1 percre, ez bekapcsolja a késleltetőt, ami 45 mp mulva fog bekapcsolni. Ez elindítja a pumpát, ami 15mp-ig fogja locsolni a vizet. Végül az időkapcsoló leáll és a pumpa is.


Csak még nem állítottam be az időket rajta.


Itt egy kép a terráriumról:

[link]


Alá be van tolva egy vízzel teli lavor, abból nyomja a vizet a kis szökőkútba föl és a viráglocsoló is abból fogja nyomni a tetejére egy vékony csövön. Tehát 2 külön pumpa van.


Csak valami jó porlasztó kéne felülre. Megpróbáltam egy levegőporlasztót rárakni, de azon keresztól nagyon szarul nyomja a vizet. Valami pedig kéne hogy ne legyenek túl nagyok az esőcseppek. De majd alkotok valamit azzal is.

2013. jún. 28. 15:38
 8/10 A kérdező kommentje:

Elsőnek:

Pálma béka - Amerikai levelibéka - Hyla cinera

és 40x40x80cm terrárium, nem foglal túl nagy helyet :D

2013. jún. 28. 15:43
 9/10 A kérdező kommentje:

A békáknak néha változik a színük. Úgy vettem észre ha legyet adok nekik akkor szép világoszöldek, ha meg tücsköt adok nekik akkor sötétzöldek, vagy barnák lesznek. Hát most csak tücsök volt, mert ezen a héten nem tudtam legyet venni.


Szaporítani nem akarok, mert néha így is elszabadul 1-2 légy és marha jó amikor gépezek és a monitorról fogdosom őket össze hálóval.

2013. jún. 28. 15:53
 10/10 A kérdező kommentje:
Még soha nem hallottm a a hangjukat, nem akarnak kuruttyolni, pedig már youtube videót is játszottam le nekik, hogy hátha attól megjön a kedvük, de nem reagálnak rá.
2013. jún. 28. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!