Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az alga spórák ha jó ideje...

Csejani kérdése:

Az alga spórák ha jó ideje értsd több hónapja száraz helyen vannak akkor is életképesek ha vízbe kerülnek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 11:23
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nem :/
2013. jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, de hát dobd egy kis hipós vízbe, majd áztasd ki csapvízbe is, és akkor tutira nem fog visszajönni még az ecsetalga sem róla. Az ecsetalga talán az egyetlen olyan durva alga, amit még ha sütőbe raksz, mikróba, vagy tömény ecetbe, az utána is él tovább. Azt csak hipóval lehet kinyírni észrevételeim szerint. Azzal viszont egyből :D
2013. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért kérdem mert szereztem egy használt külső szűrőt a szivacsokat benen viszont szeretném megtartani és nem szeretnék belevinni semmit . Ha hipózom a szivacsot utánna jól kiöblítem akkor lehet majd még használni?
2013. jún. 28. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!