Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Csigasügérnek mit kell vagy...

Csigasügérnek mit kell vagy szoktatok enniadni?

Figyelt kérdés
Egyébként szaporodnak rendesen ha normális helyen vannak vagy csak elvétve?És csigaházba petéznek vagy szájukba petéznek?
2013. júl. 1. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
csigaházba petéznek, én adok nekik fagyasztott halkaját(szúnyoglárva,daphina) és szárazat is (lemezes,süllyedő) és szaporodnak is csak nagyon sok éticsiga házat tegyél be nekik és sok nőstényt
2013. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pendulum92 ***** válasza:
Fagyasztott a legjobb. Ez lehet cyclops, artemia, meg a többi. Amúgy a nevükből kitalálhatóan csigaházban ikráznak, nem szájköltők. Tudtommal elég rendszeresen ikráznak, de kicsi az utódszám.
2013. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is csak artemiával meg egy jobbféle lemezessel etetem őket. Nálam még nem szaporodnak mert ivadékokat vettem és még nem ivarérettek.
2013. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2013. júl. 2. 09:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!