Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Plexiből miért nem gyártanak...

Plexiből miért nem gyártanak akváriumot?

Figyelt kérdés
Nem kéne tartani attól, hogy a pucolás során eltörik véletlenül.. Meg könnyebb is lenne.

2013. júl. 2. 12:23
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Hát ha az embernek van egy kis kézügyessége akkor házilag összerak egyet. Én pl. Pont csináltam egyet plexiből, mert én eleve utálom az üveg akváriumot, pont a törékenysége miatt. Csak jó ragasztót kell keresni. Én a két komponensű epoxira szavazok.
2013. júl. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Egy normális akváriumot nem is kell úgy takarítani, hogy fennálljon az eltörés veszélye.
2013. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Azért rizikós mert a szobából át kell cipelni a fürdőbe.
2013. júl. 2. 12:46
 4/22 anonim ***** válasza:
akkor alapból rosszul csinálod mert SOHASEM LEHET AZ EGÉSZET kitakarítani csak részlegest mindig amm meg a plexi drága is meg hajlik egy 50 literes akvárium a nyomástól már tiszta homorú lenne......
2013. júl. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Spec nekem nincs akváriumom, halam sem volt soha:D A barátnőmnek van axolotl-ja
2013. júl. 2. 12:54
 6/22 anonim ***** válasza:
hát akkor jó szarul tarthatja.
2013. júl. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Továbbá könnyen karcolódik és idővel el opálosodhat a felülete az meg hogy nézne már ki. Jó lehet kötekedni hogy van több fajta plexi, ha meg csúcsszuper minőséget keresnél akkor abból az árból már olyan optiwhite akváriumod lenne hogy ihaj.
2013. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 YourDestiny ***** válasza:
Kevésbé strapabíróbb, jobban hajlik, könnyebben karcolódik, idővel sárgul.
2013. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
De hát gyártanak. Nekem van is egy, csak úgy hívják, hogy kisállat szállító doboz (kis terrárium, van rácsos teteje is, meg ilyen kisajtó a tetején). Használtam már akváriumnak, csak 20 literes kb, tehát nem túl nagy. Ideiglenesen jó belerakni halakat. De persze hogy amikor úgy másodszor kimostam, mer tiszta karc lett a szivacs dörzsi felétől. Meg van egy kisebb is, egy 2 literes kb, az nagyon régi és szépen megsárgult már :)
2013. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

bocs, hülyeséget mondtam, közben rákerestem, igazából az a neve, hogy "fauna doboz"


[link]

2013. júl. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!