Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ti mit csináltok a a felszapor...

Ti mit csináltok a a felszaporodott ivadékhallal?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ivartalanítsd a haladat! A halmenhelyek már teljesen telt házasak, altatni készülnek!!! :(((((


Válaszul a kérdésre: én oda szoktam ajándékozni másoknak, vagy beleengedem a legközelebbi tóba-folyóba :)

2013. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy veszel egy murénát, és őt eteted velük. :D
2013. júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az indiai törpe gébem letámadja a kis halakat, de a murénám csak a fagyasztott halat eszi. Nem értem mért. Lehet hogy azt szokta meg, vagy annak van szaga. A kis halak simán elúszkálnak mellette és hozzájuk sem nyúl. Persze ha mást nem kapna, akkor gondolom megenné azokat is, lehet, azt nem tudom. De ez érdekes, mert pont hogy a murénának kéne lenni a nagy ragadozónak, közben meg nem bánt senkit. Nem is értem hogy mért ilyen kis nyuszi :)
2013. júl. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gusztustalanok a murénák, csak rémálmaim lennének tőle, mint az axolotloktól.


Én Bettáknak élő eleség gyanánt pl., vagy akármi más hasonló élő eleséggel táplálható halnak.

2013. júl. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A murénának sokkal aranyosabb arca van mint a bettának.


[link]

[link]

[link]

okos szemei vannak:

[link]

2013. júl. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Platypus ***** válasza:
Ha a nőstényeket nem különíted el, akkor a kishalak nagy részét megeszik a nagyok, így nem vészes a mennyiségük. Ha felneveled őket, akkor el lehet ajándékozni, de főleg eleségnek keresik őket. Az otthon szaporított elevenszülők ivadékai szinte mindig keverékek, a szülőknél sokkal szerényebb külsővel, így nem túl keresettek díszállatnak.
2013. júl. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
El lehet egyáltalán adni a kerti tóban lévő felesleges díszhalakat? Vagy főzzek halászlét az aranyhalakból meg koik -ból?
2013. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!