Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Brakkvizben milyen növények...

Brakkvizben milyen növények maradnak meg?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 07:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Gömbmoha.
2013. júl. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olyat szoktam kreálni itt az állatoknak, hogy 10 literre 1 vagy 1,5 deci sót rakok. Ebben a gömbmoha tök jól elvan.


A cryptocoryne ciliata is egy brakkvizi növény, de azt még nem próbáltam.


Mangrove-t rendeltem télen postán, de el se kezdett nőni, szerintem megfázott. Mást nem tudok ami megmarad.


A microsorum él benne, de nem nő egy centit sem, a jávai moha elbarnul és az anubias nana is csak 1 hónapig bírja tán. A ludvigia repens az 1 nap alatt szétmálik, tehát az nagyon nem odavaló, és szerintem a többi átlag vékony levelű vizinövény sem.


Na de mondjuk attól függ, hogy milyen brakkvizet csinálsz, mert pl ha ilyen nagyon enyhét amit pl blackmollynak szoktak hogy 20 literbe 1 kis kanál só, abban azért megmaradnak a növények.

2013. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!