Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nektek melyin színű a techniká...

Nektek melyin színű a technikátok az akváriumban?

Figyelt kérdés
A gyártók fekete, szürke, vagy zöld színű műanyagból készítik a belső szűrőket, fűtőket, stb. Szerintem nem utolsó szempont a megválasztáskor. Nektek melyik tetszik, és miért?

2013. júl. 9. 18:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Fekete. A legjobban elrejthető, legkevésbé feltűnő. (illetve fekete áttetsző is van)
2013. júl. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A feketét szeretem, sötét vagy fekete háttérrel, de igyekszek eltakarni növényekkel hogy ne látszódjon semmi belőle.
2013. júl. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Pusisz ***** válasza:
Ha van háttered próbáld mőgé tenni, akkor tökmindegy milyen színű..., vagy ragassz/kötözz rá (mű)növényt.
2013. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
én is a feketét szeretem, mert fekete háttér előtt nem is látszik, szinte teljesen beleolvad.
2013. júl. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 YourDestiny ***** válasza:
Nekem lényegében semmilyen. A kis vízpumpa szürke-feketével, a fő működtető viszont egy külső szűrő. Amúgy szerintem a fekete a legjobb választás. Nem feltűnő és nem is akar az lenni.
2013. júl. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, de most rendezem be életem első akváriumát, amiben, ti fiúk*lányok már nagyon sokat segítettetek, amit köszönök. Most nem tudom, hogy a sera rövidebb, de zöld fűtőjét, vagy egy másik gyártó hosszabb, de fekete fűtőjét válasszam?
2013. júl. 9. 22:21
 7/16 Platypus ***** válasza:
A zöld akármilyen logikusnak is hangzik, de nem olvad be igazán. Túl szabályos a forma, elüt a növényektől. A fekete sokkal jobban eltűnik a háttérben. Külső szűrők csöveinél is inkább szem előtt van az eheim átlátsz zöldje, mint a tetra átlátszó füstszürkéje. A matt szürke szerintem felejtős, a világoskék szűrőszivaacs is elég rémes, de miután zöldesszürkére fakul már elmegy.
2013. júl. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 YourDestiny ***** válasza:
A zöld valóban nagyon rikít benne. Én utálom a zöld technikát. Jó, mondjuk egy vékony fűtő azért más, mint egy nagy benga szűrő, szóval fűtőben szerintem nem vészes. Meg ugye attól is függ, hogy mi az a másik gyártó. A Sera fűtő jó és kegyetlenül pontos. Nekem volt.
2013. júl. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 YourDestiny ***** válasza:
Na igen, a zöld szűrőcsövekről meg már ne is beszéljünk. Nem értem, a sok debil gyártó miért erőlteti...
2013. júl. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szóval nem csak én látom így. A kék szivacs, és a zöld szűrőcsövek nálam is kiverték a biztosítékot, amikor elősször megláttam. Sajnos elég jó gyártók is zöldel, kékkel dolgoznak, úgy vettem le. Valószínű az ázsiai tinik a célcsoport.
2013. júl. 10. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!