Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hány cm hosszú egy tarisznyará...

Hány cm hosszú egy tarisznyarák? Sehol nem találom neten. Az Odúja miatt kellene tudnom hogy belefér e.

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:

melyik fajtája kellene? mert van egy pár...



de itt egy tuti akváriumi fajta:

[link]

2013. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2013. júl. 13. 15:39
 3/9 A kérdező kommentje:

nekem anno ilyesmi volt, ilyet szeretnék újra,

ezek hány centiméteresek lehetnek

2013. júl. 13. 15:39
 4/9 anonim ***** válasza:
3-5 centi.
2013. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Rendes tarisznyarákokat csak boltban láttam, szerintem több mint 12 centisek voltak, majdnem 1 centi vastag lábakkal. Brutál nagyok, meg nem mertem volna fogni őket.


A törpe változatból volt nekem kettő, kb 5 centisek voltak kb. Ha a tenyeremre tettem egyet, az végigszaladt a kezemen fel a vállamra, kis aranyos volt. Az egyik összeverekedett később a másikkal, én nem tudtam hogy hím e vagy nőstény, és a másik utána fejjel lefelé lógott a vízben, azt kivettük és barátom alacsony vízbe tette, ilyen 5mm-es vízbe csak, 1 hétre egy kicsi akváriumba, és ott etettem külön, aztán ott meggyógyult, mert nagyon gyenge volt. Nem tudom mi a szösz lehetett vele, így sérülés nem látszott rajta, csak gondoltam, hogy talán verekedtek. De utána meggyógyult és már vissza lehetett tenni a nagy vízbe, de nem raktam össze a kettőt később, mert láttam egyszer verekedni őket. Hát nem volt elég nagy a helyük, ezért ott nem volt jó ötlet a kettőt összerakni. Később pedig eladtam őket. Elég sokat bújkáltak, tulajképp alig láttam őket, ezért adtam el végülis, mert általában csak a követ láttam, a rákok meg a kövek mögött bújkáltak mindig. Csak akkor jöttek elő, ha legalább 5 percig mozdulatlanul ültem az akvárium előtt.

2013. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

akkor a tiéid nagyon félősek voltak

ilyen volt a tied is

[link]

2013. júl. 13. 20:44
 7/9 A kérdező kommentje:
nekem volt anno, én is többre emlékszem mint 5 cm
2013. júl. 13. 20:46
 8/9 anonim ***** válasza:
hát csinálj neki egy 7 centis lyukat, abba már biztos befér
2013. júl. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az én rákom folyamatosan elöl van:D mindig gurgatja a gömbmohát :D vagy azon ücsörög vagy éppen a növény közepében fészkalódik :D ha levegő kell neki akkor kijön a kiülőre kb 2-3 órát ücsörög vagy fekszik nem tudom de folyton kinyújtja a lábait 3 óra után meg bele ugrik a vizbe meg mássz aa növényeket eszegeti őket :D na szóval él :D (17l es akvárium ban tartom jelenleg de most cserélek 1 60x30x30 as akvárium ra és ott már párt akarok tartani
2014. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!