Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az aquatic natura pro soil...

Az aquatic natura pro soil talaj hosszabb idő után iszaposodik?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 06:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nemtudom ezt hogy érted, de át lehet mosni. Nem egyszer mostam már át, persze csak finoman hogy a golyók amiből van, ne fogyjanak el. Viszont valamilyen okból egy idő után megjelent rajta a kékalga, úgy 1 év után, és többszöri átmosás után is vissza-vissza jövögetett néha. Aztán megnéztem az Aqua depóban, és ott is kékalgás a diszkoszos akvárium, amibe szintén ez a talajt rakták. Nekem még megvan a talajom, mert anno vettem úgy 3 zsákkal, de most mivel csak tengeri akváriumozok, ami meg nem tengeri az brakkvizi és abba homokot raktam, így a pro soilt kiszedtem vödörbe, kiszárítottam és úgy tárolom, hát nem akartam kidobni, mert ahhoz drága volt és végülis még bármikor felhasználhatom újra, ha egyszer megint növényezni akarok. Mivel növényekhez mégiscsak ez a talaj vált be nekem legjobban.
2013. júl. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. júl. 15. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!