Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen algaevő halak vannak...

Milyen algaevő halak vannak amik kicsik maradnak?

Figyelt kérdés
Olyan lenne jò ami nem lesz nagyobb 4cm-nél. Nekem már volt egy régen kb 3cm -es de nem tudom mi a neve . Olyan foltos volt.
2013. júl. 15. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Törpe szívóharcsa
2013. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az algaevő géb se lesz nagy, bár az egy hülye hal én nem szeretem, a törpeszívóharcsa jobb.
2013. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért hülye hal az algaevő géb? Épp most gondoltam, hogy be kéne szerezni néhány darabot.
2013. júl. 16. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, a törpe szívóharcsa a legtutibb hal. Nálam egyszer le is ívtak. :)
2013. júl. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2013. júl. 16. 12:05
 6/8 Platypus ***** válasza:

A törpe szívóharcsa marad egyedül 3-4 centis, de ez a faj erősen igényli a rajt, legalább 5 példányt kell tartani.

Az algaevő géb arasznyi, viszont egyedül is elvan, sőt nem is szereti igazán a fajtársait.

2013. júl. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy nőstény volt algaevő gébből, de mindig a talajba bújt. Annyira elásta magát, hogy sokáig azt hittem meghalt, mert nem volt sehol. Az algatablettára nem jött enni és azt sem láttam hogy valaha evett volna bármit is.


1-2 hónap mulva nagyot csodálkoztam amikor előbukkant, de akkor gyorsan megfogtam és átraktam egy kisebb akváriumba.


Később odaadtam Platypusnak, mert nála volt egy hím, de ott állítólag a hím elkezdte verni a nőstényt.


Lehet hogyha külön csak egy hímet tartasz az jobb, de a nőstény önmagában szerintem hülye.

2013. júl. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy minden talajba bebújik e, de akkor nekem ilyen pro soil talajom volt és abba teljesen elbújt, mint valami kis giliszta.
2013. júl. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!