Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ti honnan vásároltok vagy...

Ti honnan vásároltok vagy rendeltek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, venni szeretnék egy 200 literes akvárium szettet amit kinéztem annak az ára 44 490 ft. Arra lennék kíváncsi, hogy ti honnan vásároltok. Nézegettem több oldalon is őket. És nekem az tűnt fel, hogy mintha nem lenne merevítőjük a nagyobb akváriumoknak sem, nincs feltüntetve az üveg vastagság se. Az érdekelne, hogy közületek vásárolt-e valaki így akváriumot. És hogy szerintetek nem törik-e szét, ha nincs merevítése.


Nagyon örülnék, ha linkelnétek nekem oldalakat, ahonnan vásárolni szoktatok vagy rendelni. Szívesen fogadok tanácsokat is.


Én őt néztem ki.

[link]



2013. júl. 22. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Centrumzoo, Akváriumplus, Sürgős esetben Fressnapf,de azt csak ha nagyon muszáj.
2013. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2013. júl. 22. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:

szettet NE vegyél. sosincsenek jól összerakva, a szűrés meg a világítás nem szokott elég lenni az akvárium méretéhez.

ez is egy szar, amit te kinéztél.


egy 200 literes akihóz 2000(kétEZER) literes külső szűrő kell, és még egy jó belső is, vagy egy vízpumpa.


itt vannak jó oldalak, válogasd össze magad.

[link]

[link]

[link]


az akvaristás e-könyveket is elolvashatnád.

2013. júl. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értelek. Kösz a segítséget.
2013. júl. 23. 05:34
 5/6 Pusisz ***** válasza:
Nem tudom mennyire vagy megáldva barkács-vénával, de a legolcsóbban úgy tudod összerakni, hogy csak az akváriumot veszed meg (ezt is hirdetésből, ragasztanak is sokan és használt jó állapotú is van) A világítást is házilag... A szekrényt alá rakni nem nagy durranás (ha készen veszed egy vagyon) egy vasváz, beburkolva vmilyen faanyaggal (bútorlap, táblásított fenyő...) Veszel külső, belső szűrőket stb. A szetthez tartozó cuccokat 1-2 hónapon belül úgyis lecserélnéd, mert harmatgyenge. Én 320 litereshez csináltam meg mindezt és a bolti ár feléből kijön...
2013. júl. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Barkács vénával semennyire. :d Én is azon gondolkoztam, hogy hogyan tudnám olcsóbban megúszni az állványt. De szerintem sehogy. Félek is hogy elbaltázok valamit és a végén többe jön ki mint amennyibe került volna. Szerintem egy asztalos is simán elkér 20 ezret egy olyasmi szekrényért.


A szettről le is mondtam. Jól hangzik, mert abba benne van minden. De írtátok többen is, hogy nem igazán éri meg.


Akvárium az tuti hogy 200 literes lesz. Az aquadepo-nál ki is választottam egyet. Szerintem a későbbiekben lesz még kérdésem. Viszont arra lennék még kíváncsi, hogy ti milyen szűrőket fűtőket használtok, illetve milyet vennétek egy 200 literes akváriumba?


Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek!

2013. júl. 23. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!