Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 120 literes akváriumba hány...

120 literes akváriumba hány sügérpárt telepíthetek, úgy hogy azért a halak ne öljék egymást a helyhiány miatt?

Figyelt kérdés
kisebb akváriumban voltak már sügereim,szóval tapasztaltam hogy kis helyen nem ajánlott őket tartani mert vagy nagyon keveset lehet csak,vagy képesek megölni egymást.az az akvárium 80 literes volt

2013. júl. 22. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
attól függ milyen sügér..ilyenbe például a csigasügér lenne jó,abból sokat tehetsz bele.
2013. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kisebb termetű(max 10-14 cm-s)afrikai sügérekre gondoltam.belőlük kb mennyi férne el?több fajból is 1-1 pár
2013. júl. 22. 23:06
 3/6 YourDestiny ***** válasza:
A 10 centi neked kisebb termetű? Az közepes méret, de simán. És 120 literre közepes méretű afrikaiakat nem tehetsz, ez még mindig nagyon, de nagyon kicsi. Egy párt lehet tartani valamelyik közepes méretű fajból (pl. brichardi), de ha egy másik faj is bekerül, megint nem lesz jó vége. Ahhoz legalább 1 méteres hossz, és legalább 150-160 liter kéne nagyon alsó hangon.
2013. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem :) szóval jobban járok,ha még nagyobbat keresek (a gond az akvárium elhelyezésében van,mivel nincs sok alkalmas helyem ahová egy 2-300 literes akváriumot el tudok helyezni,pláne konnektor közelben)
2013. júl. 23. 23:24
 5/6 YourDestiny ***** válasza:
Konnektor legyen a legkevesebb. Húzol egy elosztót. De egy 200 literes azért jó lenne. Az egy néhány fajos afrikainak már megfelelő lenne.
2013. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi megfogadom :)
2013. júl. 24. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!