Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Max hány napig bírja kaja...

Max hány napig bírja kaja nélkül egy axolotl?

Figyelt kérdés
majdnem teljesen kifejlettek, most 1-2 max három naponta adok nekik kaját, de általában naponta, viszont elutazok egy hétre, szóval ebben a 7 napba 1 etetés vajon elég ismerős által (3-4. nap felé?)
2013. júl. 23. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fognak éhenhalni. Az állatok jól bírják kaja nélkül.
2013. júl. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van. Azt hallottam, hogy a kígyók 1 hét alatt emésztik meg a táplálékot, ezért őket csak hetente etetik.
2013. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felnőtt egyedek 3-4naponta esznek, nálam gyakrabban nem is fogadják el, évek óta tenyésztem őket, 6 kifejlettem van. Egy hetet simán ki fognak húzni, de nyugodtan vehetsz nekik élő halat hogy addig azt egyék. (neon,dánió,guppy)
2013. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
á, veszek ilyet, akkor éjszaka levadásszák (jó, ha vennék 20-at, biztos beosztanák, de az meg úgy drága:)
2013. júl. 29. 11:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy drága Rája díszhal kereskedésbe 20db esetén csak 80ft egy neon szerintem nagyon megéri és ha indulás előtti nap telizabáltatod őket akkor ki fog tartani. Attól függ hány axid van. Én 2éve 2 kamasz axinak hagytam 60db halat és még volt mire hazaértem. Most 6kifejlettnek jó 100-150db ot kéne vennem...
2013. júl. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
valóban, 60 hallnál az csak 4800 ft. Végülis fél év / év alatt költök rájuk ennyi kaját, kicsitse drága, plusz abból veszek két nagyobb axit is vagy 10 kicsit:)
2013. júl. 31. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!