Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az lehetséges, hogy egy...

Az lehetséges, hogy egy akváriumban két sziámi fiú van és nem bántják egymást?

Figyelt kérdés

Csak mert olvastam, hogy egy akávriumba egy fiú bettát lehet tartani és hozzá kell 2-3 lány betta.


De lehetséges, hogy a két fiú betta nem bántja egymást?


2013. júl. 23. 13:08
 1/9 Pendulum92 ***** válasza:
Mivel territoriális halak, így csak akkor, ha mindkettő elégséges méretű területet birtokolhat. Ha ez a kettő fedésbe kerül, ott szokott a harc lenni.
2013. júl. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
minimum 300 literes akvárium. ott már elég nagy hely van ahhoz, hogy mindkét halnak meg legyen a saját területe.
2013. júl. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

és ha kisebb akváriumba vannak?

nem fordulhat elő, hogy mégse bántják egymást?

2013. júl. 23. 19:12
 4/9 anonim ***** válasza:
nem fordulhat elő.
2013. júl. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ki fogják nyírni egymást, ne áltasd magas, hogy nálad 2 sziámi HARCOS hal békében fog élni.
2013. júl. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bencse02 ***** válasza:
Attól függ, hogy mekkora az akvárium ha ilyen 120-110 literes az akváriumod akkor biztos a bunyó mert kell nekik a terület! Nekem van egy sziámim és kipróbáltam, hogy oda teszek egy tükröt és szó szerint fejjel neki ment az üvegnek. Tisztára fel volt fújva. Neked mekkora az akváriumod?
2013. júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, legalábbis ,amikor elkezdtem a halazást találtam egy oldalt, ahol egy bettatartó a tapasztalatait írta le azzal kapcsolatban, hogy hímeket szoktatott össze, állítólag sikeresen, pedig 100 liter alatti akváriuma van, hogy pontosan mekkora, arra nem emlékszem, de biztos, hogy nem volt 100-120 literes. Linket sajnos nem tudok küldeni, mert nem mentettem el az oldalt, előzményt meg mindig törlök.
2013. júl. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Platypus ***** válasza:
Láttam már példát többé-kevésbé békés együttélésre. De akkor is 99%-os valószínűsége van, hogy összekapnak és állandóan tépik egymást. Arra sem érdemes számítani, hogy meg fogod nyerni a lottót. Kétségkívül léteznek lottónyertesek, de nem valószínű, hogy te is az leszel a halaiddal.
2013. júl. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálam 160L ben volt két hím

Soha nem harcoltak

2013. júl. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!