Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miert csinaljak ezt?

Miert csinaljak ezt?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt vettem 2 pillango tarkasügért 1 himet es 1 nöstenyt ma "gödröt" astak a melegitö mellé miert csinaljak ezt??

#gödör #pillango tarkasügér
2013. júl. 27. 16:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A nevében is benne van, hogy földevő.

Rendezik a területüket.

2013. júl. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom ők is oduba, barlangba ikráznak, mint példa a meggyhasú sügér, tehát lehet épp fészket akarnak kialakítani, én kőből építettem több barlangot, régebben volt ramirezim azoknak még egy ilyen fél fatörzs kerámiát tettem be hirtelen, és ott volt a kedvenc helyük a fatörzs alatt.
2013. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi a valaszt de szerintem az en pillango ta. meg tul fiatalok honnan tudom hogy ivarerettek??meg egy kicsit fakoak
2013. júl. 27. 17:04
 4/14 A kérdező kommentje:
2013. júl. 27. 17:43
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a kicsit hosszabb hatúszójú a him, persze nem ivarérettek még, ott érzik magukat biztonságban, gyanús hogy egy pár különben elkergetné az erősebb a másikat, kellene nekik valami menedéket csinálni, akár egy kődarab alátámasztva elején végén, ha nincs algaevő akkor lehet fa is.
2013. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én raktam be még régen ilyet nekik: [link] egész nap alatta voltak.


Vagy lehet valami olyan mint a képen van bal oldalon:

[link]


Azok alatt két kakadusügér dekkol, aszfalt forgalmazó cégnél vettem a köveket, 50 kilós zsák tele 350ft

2013. júl. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A ramirezik szívesebben ikráznak lapos kövekre, barlangba inkább a kakaduk szoktak.
2013. júl. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"A ramirezik szívesebben ikráznak lapos kövekre, barlangba inkább a kakaduk szoktak."


Igazad lehet, nekem voltak 2-3 éve,de nem volt szaporulatom, amíg nem tettem be valamit ami alá be tudnak bújni nem találták a helyüket.

Szerinted is kell?

2013. júl. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mármint a kakaduknak? Azoknak abszolút kell barlang, jó esetben minden nősténynek 1. És 1 hímre kell 2-3 nőstény.


A ramiknak meg az adott pártól függ.

Van amelyiknek kell barlang, van amelyiknek elég egy nagy kő is, van, amelyik nem is igazán ikrázik, vagy ha mégis, megeszik az ikrákat, vagy az ivadékokat.


A kakaduknál is előfordul, hogy kell 2-3 ikrázás, és ivadék nevelési kísérlet, mire fel tudják nevelni a kicsiket, és nem eszik meg őket.

De van, hogy elsőre egy egész nagy csapatot felnevelnek.

Én jobban szeretem, ha a "szülők" nevelik a kicsiket, nem pedig külön vannak másik akváriumban.

2013. júl. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A kakaduk barlangjának jobb ha csak 1 bejárata van.

Kókuszhéjból, vagy virágcserépből lehet csinálni. A belső falra ragasztják az ikrákat.

2013. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!