Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Honnan tudnék beszerezni egy...

Honnan tudnék beszerezni egy ilyet?

Figyelt kérdés
most találtam rá egy nagyon helyes kis állatkára az axolotl-re..nagyon szeretnék egy ilyet, de nem tudom hol szerezhetném be. Valaki tudna segíteni?
2013. júl. 29. 00:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb állatkereskedésben van.
2013. júl. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és azt már tudod hogy hogyan kell tartani?
2013. júl. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És eggyátalán milyen fajta ez?
2013. júl. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Atlantiszban is szokott lenni, hát most épp nem néztem, de előfordul. Viszont én nem tartanám egy okból, hogy nagyon meleg van most és nyáron nehéz lesz hűtened a vizét, napi 2x be kell dobálnod jégakkut a vízbe, vagy egy lefagyasztott vizes palackot.

Egy 100 x 50 x 25cm akváriumban 4-6db axolotl tartható, 16-20°C hőmérékleten. Az axolotl maximális mérete 30 cm, és 25 évig él. Etetése: tubifex, vörös szúnyoglárva, barna tücsök, viaszmoly lárva, földigilszta, csonti, marhaszív, máj.

2013. júl. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen. már utána jártam hogyan kéne gondozni, és köszönöm a válaszokat :)
2013. júl. 29. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!