Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Meghalt az egyik garnélám. Mitől?

Bubuc kérdése:

Meghalt az egyik garnélám. Mitől?

Figyelt kérdés
Ma meghalt az egyik garnélám. Örököltem, nem tudom pontosan milyen alfaj, talán amano lehet. Még a színe is megváltozott, az eddig szinte teljesen átlátszó garnélának teljesen olyan színe volt, mint azoknak a társainak, akiket fogyasztásra szolgálnak fel. (narancssárgás-vöröses). A vízhőfok ma 26-ról 29-ra emelkedett, talán esetleg ez volt a baj?
2013. júl. 29. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azt még bírnia kéne, bár elég határeset.
2013. júl. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azért volt olyan színe mert megfőtt
2013. júl. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legalább megetted? :D
2013. júl. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amano garnélákból nálam 2x volt elhullás, egyszer fenbendazol kúra után halt meg néhány, és pár hónapja az Eheim skimmerben (felszíntisztító) találtam kettő holtan. Gondolom belemásztak, és nem bírtak kijönni. Na ezek is olyan narancssárga színűek voltak, fogalmam sincs, hogy mitől.
2013. júl. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Platypus ***** válasza:
A döglött garnélák narancssárgák lesznek, nem jelent semmi infót a halál okával kapcsolatban. A 29 fok okozhat elhullást, főleg ha gyenge levegőztetéssel vagy sok szerves törmelékkel kombinálódik.
2013. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!